3=2 Aanbieding om Extra lang te genieten op een prachtig kasteel op de Veluwe

Bij deze 3=2 Aanbieding is inbegrepen:

    • 3 Overnachtingen
    • 3x Ontbijt
    • Aankomst alleen mogelijk op maandag, dinsdag, woensdag

Prijs: vanaf € 85 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.

De prijs van deze 3=2 Aanbieding in een kasteel op de Veluwe is geldig tot en met 31 december 2018 met uitzondering van de feestdagen.

    Deze speciale 3=2 aanbieding kunt u boeken van maandag tot en met vrijdag en dan profiteert u van een extra nachtje gratis weg. Lekker lang genieten dus op een fantastisch kasteel. Van hier uit kunt u fietsen, wandelen de Veluwe ontdekken en culinair genieten van de Franse keuken in het kasteel zelf.

Het Hotel

Wij beschikken over 52 hotelkamers die allen zijn gelegen op ons landgoed. De kamers bevinden zich verspreid over 4 hofjes rondom het kasteel, midden in de natuur.

De 24 Comfort eenpersoonskamers meten circa 17 vierkante meter en zijn verspreid over diverse hofjes rond de kasteelgracht en hebben een eigen terras. De 22 Deluxe tweepersoonskamers zijn voorzien van een woongedeelte met een zithoek en bureau en meten circa 27 vierkante meter. De 4 Executive tweepersoonskamers zijn voorzien van extra luxe zoals een Nespresso koffiemachine en een ruime badkamer met jacuzzi. De 2 Superior suites zijn vrijstaande gebouwen met een eigen entree vanuit de kasteeltuin. De suites bieden met 54 vierkante meter een ruim verblijf met een grote woonkamer en een keuken, tot in detail afgewerkt met hoogwaardige materialen.

Na uw overnachting kunt u genieten van een ruim gesorteerd ontbijt in het kasteel.

Het Landgoed

    Het kasteel is gelegen op een authentiek 17e-eeuws landgoed, gelegen in de bosrijke omgeving van de Veluwe. Al direct bij aankomst zullen u en uw gasten de natuur ten volste ervaren door de vele prachtige oude bomen, beekjes en lanen die ons landgoed van 55 hectare sieren. Historische assen, lanen en waterlopen bepalen de structuur van het landgoed. Onder assen verstaan we de diverse zichtlijnen die rondom het Kasteel zijn gecreëerd. Wij spannen ons in om de landschappelijke, ecologische en cultuurhistorische waarde van het landgoed zoveel mogelijk te behouden.

Gastronomisch genieten

Geniet van de sterke combinatie van prinsheerlijk overnachten op een Kasteel en de sterke punten van onze Franse keuken. De keukenbrigade stelt graag met veel zorg een overheerlijk menu voor u samen. Hierbij kan uiteraard geheel rekening worden gehouden met uw dieetwensen en voorkeuren. De chef kok heeft in de afgelopen 22 jaar al veel ervaring opgedaan binnen de cuisine française. Samen met zijn team werken zij dagelijks aan verrassende gerechten van hoge kwaliteit.

Mogelijkheden

  • parkeren
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • Receptie
  • Mindervalide kamers
  • Airconditioning

Onze partner

Algemeen

Dit prachtig gelegen kasteel biedt u in een sfeervolle landelijke omgeving volop gelegenheid om te ontspannen. Er is ruimte en rust, maar ook stijl en klasse. Het kasteel beschikt over 52 hotelkamers, verspreid over het gehele landgoed.

Faciliteiten

De hotelkamers bevinden zich in afzonderlijke hofjes in de tuinen rond het kasteel en staan garant voor rust en privacy. De kamers beschikken over een eigen terrasje en zijn allemaal gelijkvloers. Tevens beschikken alle kamers over een minibar, koffie/thee faciliteiten, televisie, telefoon en gratis Wifi.

Ligging

Het kasteel is gelegen aan de rand van de Veluwe op een authentiek 17e-eeuws landgoed. Het kasteel ligt op een kilometer afstand van station Putten. Het kasteel biedt gratis shuttleservice van en naar station Putten. Tevens is het kasteel goed bereikbaar voor auto’s en kunt u op het eigen parkeerterrein gratis parkeren. Er zijn 300 parkeerplaatsen aanwezig.

Omgeving

In de omgeving kunt u heerlijk genieten van veel fiets- en wandelroutes. Ook het gezellige centrum van Putten is een bezoek waard. Putten heeft een aangrijpende oorlogshistorie. Een historie die nog veel te ontdekken is in Putten. Tevens ligt Nationaal Park De Hoge Veluwe op slechts 30 kilometer afstand. Andere aanraders zijn de historische binnenstad van Harderwijk en de binnenstad van Amersfoort, het Dolfinarium, de Apenheul of Paleis het Loo.