3=2 SUPER Hotelaanbieding in hartje Den Bosch

Dit arrangement is inclusief

    • 3 Overnachtingen
    • 3x uitgebreid ontbijt

    Prijs: vanaf € 165,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
    Prijs op basis van een 1-persoonskamer: € 215,50
    Extra's:
    - Hoogseizoen: alleen aankomst op vrijdag o.b.v. beschikbaarheid
    - Laagseizoen: dagelijks aankomst mogelijk o.b.v. beschikbaarheid
    - Alle reserveringen zijn op basis van beschikbaarheid. Voor de arrangementen is een beperkt aantal kamers beschikbaar
    - De prijzen zijn exclusief lokale heffing à € 3,30 per persoon per nacht
    - Parkeren € 13,75 per overnachting tot 12.30 uur de volgende dag. Dit tarief is alleen geldig in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug, gelegen tegenover de ingang van het hotel.
    De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

Profiteer van deze 3=2 Super Hotelaanbieding in Den Bosch

Ontdek de prachtige stad Den Bosch met deze 3=2 hotelaanbieding en verblijf in een 4* hotel in hartje Den Bosch. Zo loopt u zo de stad in om te gaan winkelen, of om deze prachtige vestingstad te ontdekken. Deze stad heeft zoveel moois te bieden!

Ontdek Den Bosch

Het gastvrije ’s-Hertogenbosch is sprankelend, intiem en sfeervol; een ideale omgeving voor een geslaagd verblijf. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad! Vol bijzondere musea, vele authentieke winkeltjes, kroegjes en Bourgondische restaurantjes. Of wat dacht u van een stadswandeling door de historische binnenstad? Of een heerlijke fietstocht door de prachtige Meierij, gelegen op een steenworp afstand van de binnenstad. Ook een bezoek aan de beroemde Gotische kathedraal De Sint-Jan, dé trots van ’s-Hertogenbosch, is zeker de moeite waard. Kortom: Brabantse Gastvrijheid op 4-sterren niveau!

Kamers

Het 4-sterren hotel is gelegen aan de markt in hartje centrum van ’s-Hertogenbosch en beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Tevens kunt u in het gehele hotel, als hotelgast, gratis gebruik maken van WIFI.

Faciliteiten

Het hotel beschikt over een gezellige Brasserie, Cé, met prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. Het u naar de zin maken, daar houden  ze van bij Cé.  Met eten en drinken waar u en het seizoen zich het lekkerst bij voelen. Dus wordt alles  door  de chef en zijn keukenteam vers bereid, als het even kan met producten uit ons mooie Brabant. Passend bij de tijd van het jaar.

Cé is 7 dagen per week geopend voor een heerlijk bakje koffie, voor uw zakelijke gesprek of gewoon even bijkletsen onder het genot van een echte Bossche bol of onze specialiteit de huisgemaakte Apfelstrudel. Daarnaast bent u ook van harte welkom voor een snelle of gemoedelijke lunch, voor de speciale cocktails of een van de 5 verschillende bieren op tap met ‘iets vertrouwd’ als een bitterbal of ‘iets nieuws’ als de borrelplank Cé Speciaal. Het diner wordt een feest met heerlijke verse producten met verrassende lokale ingrediënten.

Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek. Ook onze sportieve gasten komen aan hun trekken in het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

Mogelijkheden

  • parkeren
  • fitness
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • lift
  • Receptie
  • Airconditioning

hotelindenbosch.nl

Algemeen

Het hotel is gelegen aan de markt in hartje’s-Hertogenbosch. Al sinds 1905 staat het hotel bekend op haar kwaliteit, service en Brabantse Gastvrijheid.

Algemeen

Dit hotel is ideaal gelegen aan het sfeervolle middeleeuwse marktplein in hartje cetrum van 's-Hertogenbosch. Het hotel is gewaardeerd met 4 sterren en omvat onder andere 125 hotelkamers waarvan 3 Suites, 3 Deluxe kamers en 5 Executive kamers.

Faciliteiten

Het hotel beschikt over 125 comfortabele kamers, allen niet-roken en voorzien van airconditioning, koffie & thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Naast een fitnesscentrum, beschikt het hotel over 12 multifunctionele zalen, die van alle gemakken voorzien zijn inclusief airconditioning. Op uw kamer en in de vergaderzaal kunt u gratis gebruik maken van WIFI. Voor speciale aangelegenheden is de 14de eeuwse gewelven kelder een echte aanrader! In het luxe à la carte restaurant kunt u genieten van (seizoen) specialiteiten en in de Brasserie van een kopje koffie met een Bossche bol..!

Kamers

Alle kamers zijn rookvrij en van alle moderne gemakken voorzien inclusief airconditioning en gratis gebruik van WIreless Intenet! De kamers zijn voorzien van ruime bedden, uitgebreide badkamer, minibar, kluisje, koffie & thee set, flatscreen met afstandsbediening, radio en telefoon. Onze Executive kamers, Deluxe kamers en de Suites zijn voorzien van extra luxe zoals een bubbelbad.