3=2 Weekendverblijf op de Veluwe in een Hotellodge

Deze 3=2 aanbieding is inclusief:

    • 3 overnachtingen in een hotelkamer (1 nacht gratis)
    • 2 dagen fietshuur (elektrische fietsen ook mogelijk)
    • 1 uur bowlen
    • 1 x Verrassingsmenu in Restaurant Proef!

Prijs: vanaf € 115,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2018.

3=2 Weekendaanbieding op de Veluwe

Geniet van deze heerlijke Weekend aanbieding op de Veluwe. Verblijf 3 nachten in onze prachtige hotelkamers en betaal er maar 2! Tijdens dit weekend is er van alles inbegrepen in het arrangement: 2 dagen fietshuur, een uurtje bowlen en genieten van een 3-gangen verrassingsmenu in ons restaurant Proef.

Activiteiten in de omgeving

    In de omgeving zijn talloze leuke activiteiten te doen. Breng een bezoekje aan de dieren in Dierenpark Amersfoort, ga lekker klimmen in het klimbos in Garderen, ontspannen in de Thermen in Bussloo of doe eens heel iets anders: waterskiën op Zeumeren.

    Dierenpark Amersfoort In DierenPark Amersfoort wonen wel 1500 dieren die voor leven in de brouwerij zorgen. Bij ons klim je over, onder, achter, boven en tussen de dieren via de Klim Alles-route. Vaar met je fietsboot langs giraffen en zebra’s, loop tussen maraboes in SnavelRijk en ontdek levensgrote dino’s in het DinoPark. Het meest speelse DierenPark ontdek je in Amersfoort!
    Klimbos Garderen Centraal op de Veluwe, midden in de natuur, is Klimbos Garderen gelegen. Door een uniek zekersysteem waarbij je continu gezekerd bent, is dit het veiligste klimbos van Nederland. In Klimbos Garderen vind je diverse parcoursen, waaronder een parcours met uitsluitend tokkels en een parcours vol met fun onderdelen. Ook voor de ongeoefende en minder sportieve klimmers is dit klimbos dus zeer geschikt!
    Thermen Bussloo Thermen Bussloo is één van de mooiste, grootste en meest exclusieve sauna-, beauty- en wellnessresorts van Nederland, gelegen aan het prachtige meer van Bussloo (vlakbij Apeldoorn op de Veluwe). Een bezoek aan Thermen Bussloo staat garant voor een onvergetelijk dagje wellness.
    Waterski Zeumeren Jullie gaan waterskiën op de waterskibaan in Zeumeren.Een kabel waterskibaan is vergelijkbaar met waterskiën achter een boot. Het grote verschil is, dat je door een kabel over het water getrokken wordt.Voor jong en oud een spannende en uitdagende activiteit die het aanbod compleet maakt.

Overnachting in een Hotelkamer op ons Park

    Wanneer u kiest voor een overnachting in een van onze hotelkamers bent u van alle gemakken voorzien. Een 3 sterren kamer met eigen keuken zodat u kunt gaan en staan waar u wilt. Natuurlijk kunt er ook voor kiezen om het ontbijt en diner te laten verzorgen. De keus is aan u! Door de centrale ligging op de Veluwe in het dorp Voorthuizen is het hotel goed bereikbaar. Tijdens uw hotelovernachting kunt u gebruik maken van de faciliteiten die wij als recreatiepark te bieden hebben, zoals: binnenbad, buitenbad, zonnestudio, sportpark met tennisbaan, restaurant en bowlingbaan.

    Dit hotel in Voorthuizen biedt alles! Naast het genieten van alle mogelijke faciliteiten bij ons kunt u ook het prachtige natuurgebied van de Veluwe verkennen. De fietsen zijn al inbegrepen in het arrangement en op de receptie zijn diverse fiets en wandelroutes beschikbaar. Het hotel in Voorthuizen (Veluwe) voldoet aan een 3 sterren classificatie. Sfeervolle 2-persoons kamers voorzien van badkamer met douche, toilet en wastafel. Compleet ingerichtte kitchenette en flatscreen TV.

    De hotelkamer is een sfeervolle 2-persoons kamers voorzien van:

    • Badkamer met douche, toilet en wastafel
    • Compleet ingerichte kitchenette met tweepits gasstel, combimagnetron, koelkast en senseo koffie/thee apparaat
    • Luxe faciliteiten zoals Ambi light flatscreen televisie met dvd-speler, twee 90 x 210 cm boxspringbedden
    • Gezellig zitje zowel binnen als buiten op het terras

Mogelijkheden

  • zwemmogelijkheden
  • parkeren
  • restaurant
  • Receptie
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Zonnebank
  • Speelparadijs

Onze partner

Algemeen

Dagje uit of vakantie in Nederland? Dit recreatiepark is prachtig gelegen op de Veluwe, in het dorp Voorthuizen. Voor een actief dagje of weekendje weg of een heerlijke vakantie op de Veluwe bent u van harte welkom bij dit recreatiepark.

Faciliteiten

Dit recreatiepark is een vakantiepark voor jong en oud. De faciliteiten die u vindt op dit recreatiepark zijn zeer kindvriendelijk. Er zijn legio mogelijkheden voor vertier! Denkt u aan een sportpark met interactieve voetbalmuur of diverse speeltuinen van groot naar klein. Ook is er in de kindervakanties (m.u.v. kerst- en voorjaarsvakantie) een animatieteam aanwezig. In Nederland is het helaas wel eens slecht weer. Geen probleem want u kunt zich prima vermaken in het overdekt zwembad of in de sfeervolle bowlinggrot.

Ligging

Voorthuizen ligt centraal in Nederland en is het begin van de Veluwe. Door de centrale ligging is Voorthuizen goed te bereiken vanuit alle hoeken van Nederland. Wilt u er op uit dan zijn steden als Harderwijk, Apeldoorn en Amersfoort goed te bereiken. Niet voor niks komen tienduizenden bezoekers jaarlijks naar Voorthuizen.

Omgeving

Recreatie in Nederland saai? Niet als u naar dit recreatiepark gaat. Dit recreatiepark is omringd door de staatsbossen. Vanaf het park zijn er uitstekende mogelijkheden om te fietsen, te wandenlen of andere activiteiten te ondernemen, zoals huifkartochten, buggy rijden, scooter tochten en nog veel meer. Wist u dat de Veluwe de hoogste attractiepark dichtheid heeft van heel Europa? Beleef uw dagje uit of weekendje weg bij dit recreatiepark!