4=2 Midweek aanbieding met 1x gratis e-scooter rijden op de Veluwe

Bij deze 4=2 Midweek aanbieding is inbegrepen:

    • 4x Overnachting in luxe chalets (3e en 4e gratis!)
    • 4x Een 3-gangen diner
    • 4x Ontbijt
    • 1 x gratis e-scooter rijden
    • Gratis: WiFi, fietsroutes, wandelroutes, tennissen, langlaufen en GPS tocht

SPECIALE AANBIEDING: € 199,75 p.p. op basis van een 2-persoonskamer
Normale prijs is € 260,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Toeslagen:

    • Toeslag op zaterdag: € 5,00 per persoon
    • Toeslag 1-persoonskamer: € 10,00 per kamer per nacht
    • Toeristenbelasting a € 1,50 p.p.p.n.

Kinderkorting:

    • Kids 0-3 jaar verblijven gratis
    • Kids 4-11 jaar krijgen 50% korting

De prijzen van deze 4=2 Midweek aanbieding op de Veluwe zijn geldig en te boeken tot en met 21 september 2018 met uitzondering van de feestdagen en school vakanties.

Voordelig genieten op de Veluwe met nu in de zomer gratis e-scooter rijden (t.w.v. € 22,50 p.p.). Vanuit uw hotelkamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien. Zin in een voordelig uitje deze zomer? Boek dan snel!

De kamers

Het hotel beschikt over 4 sfeervolle Finse Chalets aan de rand van de Veluwe. De chalets zijn onderverdeeld in 4 aparte kamers, elk met een eigen voordeur. Alle kamers zijn voorzien van 3 losse bedden, een badkamer met wastafel, douche en toilet, koffie- en theefaciliteiten, televisie, koelkastje en gratis WIFI.

Hotel op de Veluwe

Polysport is gelegen aan de rand van de Nationaal Park Veluwezoom in de plaats Dieren. Nationaal Park Veluwezoom is een van de grootste aaneengesloten natuurgebieden van Natuurmonumenten. Met zijn uitgestrekte bossen, heidevelden, voormalige stuifzandvlaktes en bijzondere landgoederen is het ook een van de meest afwisselende gebieden. Zomers raakt u betoverd door bloeiende heide. In de herfst is er de geur van gevallen bladeren. ‘s Winters is het landschap in een diepe winterslaap. Het biedt de mogelijkheid tot het maken van urenlange wandelingen en fietstochten! Ook vanuit uw hotelkamer kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken! U heeft rechtstreeks toegang tot de Veluwezoom, u vindt een poort achter de hotelkamers. De chalets bevinden zich aan het rand van het bos, dus vraag even aan de bar wanneer u het beste wilde dieren kunt gaan "spotten".

8.3/10 3 reviews

Reviews van gasten

A.M.H. Zevenbergen-van Dijk

Met partner

8

Makkelijke stoel zou wenselijk zijn. Personeel was erg vriendelijk. Het eten was super goed. Van de e-scooters hebben wij geen gebruik gemaakt en in plaats daarvan hebben we fietsen gebruikt.

Anoniem

Met partner

8

Voor herhaling vatbaar

Anoniem

Met partner

9

wij waren heel erg tevreden met ons arrangement, je kunt heerlijk sporten en het personeel is heel vriendelijk en het eten was echt heel goed.

Mogelijkheden

  • parkeren
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • Receptie
  • 3-Persoonskamers
  • Babybedjes

Veluweuitje.nl

Algemeen

Al sinds 1995 is Veluwe Uitje gespecialiseerd in het organiseren van familieuitjes, activiteitenprogramma's, themafeesten, kinderactiviteiten voor een actief, sportief maar vooral ook heel gezellig dagje uit met familie, vrienden of collega's. Onze unieke accommodatie aan de rand van de Veluwe is geschikt voor groepen van 2 tot 300 personen. Onlangs is de accommodatie uitgebreid met Finse chalets zodat u ook kunt blijven overnachten.

Chalethotel en de faciliteiten

VeluweUitje.nl is met haar locatie gelegen aan de rand van de Nationaal Park Veluwezoom in de plaats Dieren. Nationaal Park Veluwezoom is een van de grootste aaneengesloten natuurgebieden van Natuurmonumenten. Met zijn uitgestrekte bossen, heidevelden, voormalige stuifzandvlaktes en bijzondere landgoederen is het ook een van de meest afwisselende gebieden.

Wij beschikken over een veelzijdige keuken, een gezellige bar, sfeervolle (vergader)zalen, unieke hotelkamers in Finse chalets (met eigen voordeur), 13 tennisbanen, een langlaufcircuit, een grote activiteitenhal (ca. 1500 m2) en ongedwongen en vriendelijk personeel.

Ons activiteitenaanbod is in principe eindeloos, zowel indoor als outdoor. Of u nu een hele dag, een dagdeel, een avond of meerdere dagen iets wilt organiseren, wij stellen graag samen met u uw favoriete programma samen!

Daarnaast beschikken wij over een professioneel cateringbedrijf. Van een salade tot compleet verzorgde buffetten. Ook op culinair gebied zijn de mogelijkheden bij de catering eindeloos.

De hotelkamers

Op 60 meter van het hoofdgebouw en restaurant waar 's avonds gezellig gezeten kan worden staan 4 sfeervolle Finse Chalets aan de rand van de Veluwe. In het hoofdgebouw beschikt u over een eigen gedeelte waar u gebruik van kunt maken alleen niet met eigen eten en drinken. Voor de kinderen kan er een speelhoekje worden ingericht.

De chalets zijn onderverdeeld in 4 aparte hotelkamers, elk met een eigen voordeur. Alle kamers zijn voorzien van 3 losse bedden, een badkamer met wastafel, douche en toilet, koffie- en theefaciliteiten, televisie, koelkastje en gratis WiFi.

Restaurant Vale Nieuwe

Voor het diner verwelkomen wij u graag in ons restaurant:ongecompliceerd eten, bereid met topingredienten, geserveerd met een glimlach en voor een schappelijke prijs. Dat is waar wij voor staan!
U kunt bij ons terecht voor heerlijke a la carte gerechten en diverse seizoensgerechten. Wij hebben tevens een gezellig terras achter ons restaurant.