Super aanbieding: 3=2 Familieweekend in Giethoorn

Bij deze 3=2 aanbieding is inbegrepen:

    • Huur vakantie huis voor 3 nachten
    • Borrelpakket bij aankomst
    • Barbecue bij het vakantiehuis
    • Rondvaart of fluistervaren
    • Fietshuur inclusief route
    • Uitgebreide picknick in boerenzakdoek
    • Diner menu C
    • 3x ontbijt
    • Midgetgolfen
    • Plate van de dag

Prijs: € 165,00 p.p. bij 10 personen of meer
Kinderen 3 t/m 11 jaar € 120,00 p.p.
€ 180,00 p.p. op basis van 8 en 9 personen
Kinderen 3 t/m 11 jaar € 135,00 p.p.
De prijs van deze 3=2 aanbieding is geldig tot 31 december 2017 met uitzondering van de feestdagen.

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Super Aanbieding: 3=2 Familieweekend in Giethoorn

    Op zoek naar een familieweekend waar er voor iedereen wat te doen is? In Giethoorn bent u aan het juiste adres met deze super aanbieding: 3=2. 3 nachten overnachten in het prachtige vakantiehuis, en maar 2 betalen. Daarnaast kunt u met de hele familie genieten van een programma wat voor jullie samengesteld is. U hoeft alleen nog maar te genieten!

    Giethoorn is één van die plaatsen in Nederland die iedereen kent. En dat is niet voor niets! Giethoorn biedt met haar heel eigen culturele geschiedenis en waterrijke omgeving een scala aan recreatieve mogelijkheden. Daarnaast loopt er een fraai fietspadennet door de prachtige omgeving met o.a. Nationaal Park de Weerribben en liggen gezellige stadjes als Steenwijk en Meppel op geringe afstand.

    Geniet 2 dagen van deze mooie omgeving. U verblijft in het vakantiehuis in Giethoorn, laat u volledig verzorgen, onderneem leuke activiteiten en beleef Giethoorn zoals u dat nog nooit gedaan heeft.

    Het vakantiehuis biedt u comfortabele mogelijkheden voor gezelschappen tot 20 personen op slechts 400 meter van het centrum van dit fraaie waterdorp.

Faciliteiten van het vakantiehuis

De inrichting van vakantiehuis Giethoorn is comfortabel, functioneel en gezellig. Aan de voorzijde biedt het ruime, beschutte terras extra mogelijkheden.

Inrichting De begane grond: Een ruime woonkamer met zithoek, televisie en stereo, open keuken met afwasmachine, 2 douches, 2 toiletten en een slaapzaal met 5 éénpersoonsbedden.

De 1e verdieping heeft 4 twee-persoonskamers, met een eigen douche en toilet en één tussenkamer met een stapelbed.

De 2e verdieping heeft 1 grote slaapkamer 5 éénpersoonsbedden. Ook is er de beschikking over een eigen terras.

De afstand tot het centrumis ongeveer 400 meter.

Programma van het Familieweekend

    Vrijdag:
    U kunt vanaf 15.00 uur terecht in het vakantiehuis en krijgt een borrelpakket mee om eerst eens even heerlijk te ontspannen.
    In de avond wordt er een barbecue gebracht bij het vakantiehuis, zodat jullie met de hele familie bij kunnen kletsen.

    Zaterdag
    10.00 uur: Lekker wakker worden en genieten van een uitgebreid ontbijt
    11.00 uur: U kunt kiezen tussen een rondvaart over de prachtige wateren van Giethoorn of een fluistervaart van 2 uur, waarbij u zelf een sloep gaat besturen.
    13.00 uur: Lekker actief op de fiets! U gaat een fietstocht maken en krijgt een uitgebreide picknick mee voor onderweg.
    18.00 uur: Eenmaal weer terug kunt u genieten van een heerlijk menu (menu C) in het restaurant. Voor de kinderen is er een kindermenu.

    Zondag
    14.00 uur: Midgetgolfen in Giethoorn. Lekker actief uit met de hele familie. Wie wint dit geweldige oud Hollandse spel?
    18.00 uur: De zondag afsluiten met een plate van de dag.

    Maandag:
    10.00 uur: Lekker wakker worden en genieten van een afsluitend ontbijt. Met de hele familie nog even nagenieten van het afgelopen weekend en na het ontbijt weer lekker terug naar huis.

    Tijden zijn in overleg aan te passen.

10.0/10 1 review

Reviews van gasten

Anoniem

Met partner

10

Een heerlijk familie weekend gehad in het vakantiehuis, alles was goed geregeld en verzorgd. De slaapkamers allemaal voorzien van douche en toilet is natuurlijk perfect, het enige wat wij niet zo handig vonden, dat er op de bovenste verdieping geen wastafel was. Het eten is goed en meer dan voldoende. De locatie is leuk en dichtbij alles en het personeel van de Rietstulp is erg vriendelijk en behulpzaam niets is te veel en alle vragen werden direct beantwoord. Het is zeker voor herhaling vatbaar en aan te raden voor een leuk weekend in Giethoorn

Mogelijkheden

  • huisdieren toegestaan
  • parkeren
  • restaurant
  • Fietsverhuur
  • Receptie
  • Elektrische fietsen

Onze partner

Algemeen

In het hartje van het mooie waterdorp Giethoorn vindt u ons mooie restaurant. Een sfeervol restaurant waar het goed vertoeven is. Bij ons restaurant kunt u terecht voor een kopje koffie, lunch of diner en verder verzorgen wij diverse arrangementen voor een gezellig dagje uit met collega’s, vrienden of familie.

Faciliteiten

Wij beschikken over diverse faciliteiten dus voor individuele en groepsarrangementen zijn wij uitermate geschikt. Zo kunt u bij ons dag- en avondarrangementen boeken, maar ook wanneer u wilt blijven slapen dan is dit geen enkel probleem. Wij beschikken zelf over een vakantiehuis.

Ligging

Ons restaurant ligt aan de rand van het dorp Giethoorn. Direct voor onze locatie kunt aan boord gaan van onze rondvaartboot, punter of fluisterboot.

Omgeving

Het dorp Giethoorn biedt natuurlijk al heel veel verschillende mogelijkheden, maar ook in de nabije omgeving kunt u genieten van natuur en diverse bezienswaardigheden. Een bezoek aan Giethoorn is zeker de moeite waard.

Uitjesveiling.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

Ja zeker! Bij Uitjesveiling.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.