3-daags Kids for Free arrangement op de Veluwe

Dit 3-daags Kids for Free arrangement op de Veluwe is inclusief:

    • 2 Overnachtingen in een Familiekamer
    • 2x Een uitgebreid ontbijtbuffet
    • 1x Een heerlijk 3-gangen à la carte diner op de dag van aankomst
    • Gratis gebruik van de faciliteiten van het hotel
    • Gratis wandel- en fietsroutes
    • Gratis parkeren
    • Gratis Wifi
    • Kids t/m 11 jaar slapen, ontbijten en dineren gratis (kindermenu)

    Prijs: vanaf € 129 p.p. op basis van een Familiekamer.

    *Dit arrangement is geldig op basis van een Familiekamer met een maximale bezetting van 4 personen (2 volwassenen en 2 kinderen t/m 11 jaar). Bent u met 5 personen informeer dan naar de mogelijkheden en prijs voor een Suite, hier mogen maximaal 5 personen op verblijven.

    Wilt u fietsen huren in het hotel, dan is dat mogelijk voor € 10 p.p. per dag.

    De prijs van dit 3-daags Kids for Free arrangement op de Veluwe is geldig tot en met 31 december 2020 met uitzondering van de feestdagen.

Met de kids lekker naar de Veluwe

Verblijf in een familiekamer of een suite met 2 volwassenen en 2 of 3 kids en geniet op de Veluwe in dit 4-sterren hotel midden in de natuur. Het hotel heeft een zwembad, binnen en buiten, vanuit het hotel wandelt of fietst u zo de natuur in dus kom ook lekker genieten op de Veluwe en geniet met het hele gezin!

De Veluwe

De Veluwe is een prachtig bos- en heidegebied in het midden van Nederland. De beste manier om op ontdekkingsreis te gaan is via de vele wandel- en fietspaden die de Veluwe rijk is! Het hotel is prachtig gesitueerd op de Zuid Veluwe Zoom in een bosrijke omgeving en toch op steenworp afstand van winkelstad Arnhem.

Het hotel

    Het prachtige 4-sterren hotel ligt in een bosrijke omgeving en toch op steenworp afstand van Arnhem. In de nabije omgeving vindt u onder andere Burgers' Zoo, Het Nationale Park De Hoge Veluwe met het Kröller Muller Museum, het Openlucht Museum, Paleis het Loo en nog vele andere attracties welke de moeite waard zijn om een bezoek aan te brengen. U kunt de prachtige omgeving van dit hotel uiteraard ook per fiets of wandelend verkennen! Door de vele faciliteiten, zoals binnen- en buitenzwembad, sauna, solarium, tennis en fitness, is dit hotel uitermate geschikt voor een fietsweekend en bij terug komst in het hotel kunt u nog even heerlijk relaxen.

De kamers

De hotelkamers zijn onderverdeeld in de volgende types: 4 eenpersoons kamers, 75 tweepersoons comfortkamers, 24 tweepersoons comfortkamers XL en 14 superior kamers. Onze tweepersoons comfortkamers XL en onze superior kamers zijn tevens onze familiekamers en familiesuites. Alle kamers hebben een rustige ligging en zijn voorzien van bad en/of douche, toilet, koelkast, televisie, roomservice, telefoon en koffie- en theefaciliteiten. Bij onze receptie kunt u vragen naar een kluisje.

De familiekamers zijn allen voorzien van 2 eenpersoonsbedden en een bedbank voor maximaal 2 kinderen.
Kamerfaciliteiten: televisie, telefoon, bureau, kledingkast en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer is voorzien van bad met douche en toilet. Een aantal kamers beschikt over een badkamer met inloopdouche. De familiekamers gelegen op de begane grond beschikken over een terras (tegen betaling). Indien u hiervan gebruik wenst te maken, dient u contact op te nemen met de receptie van het hotel. Op aanvraag kan er een extra (baby)bed op de kamer geplaatst worden. Hier wordt een toeslag voor gevraagd. Er is geen airconditioning; op alle kamers is een ventilator geplaatst in verband met de zomerwarmte.
De familiekamer is voor maximaal 5 personen.

De junior suite is voorzien van 2 eenpersoonsbedden en een bedbank voor maximaal 2 kinderen. Kamerfaciliteiten: televisie, telefoon, bureau, kledingkast, badjas met slippers, koffie- en theefaciliteiten en minibar. Enkele suites beschikken over een balkon. Op aanvraag kan er een extra (baby)bed op de kamer geplaatst worden. Hier wordt een toeslag voor gevraagd. Er is geen airconditioning; op alle kamers is een ventilator geplaatst in verband met de zomerwarmte.
Suite is voor maximaal 5 personen.

Mogelijkheden

  • zwemmogelijkheden
  • huisdieren toegestaan
  • parkeren
  • fitness
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • lift
  • Receptie
  • Babysitservice
  • Familiekamers
  • 3-Persoonskamers
  • Mindervalide kamers
  • Airconditioning
  • Babybedjes
  • Elektrische fietsen
  • Oplaadpunt
  • Fietsenstalling
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Zonnebank
  • Speelparadijs
  • Tennisbaan

Onze partner

Algemeen

In het zuiden van de Veluwe in een bosrijke omgeving, maar op steenworp afstand van de bruisende stad Arnhem vindt u het luxe 4-sterren hotel. Het landgoed van 10 hectare is uitstekend bereikbaar door de zeer gunstige ligging aan de A50, A15 en A12.

Genieten vanuit het hotel

Langs het hotel lopen diverse fiets- en wandelroutes die u langs de mooiste plekjes leiden. Op slechts 3 kilometer van het hotel kunnen geschiedenis liefhebbers een bezoek brengen aan Kasteel Doorwerth. Daarnaast bevindt u zich binnen 15 minuten in het stadscentrum van Arnhem, hier kunt u naar hartenlust winkelen of gezellig een terrasje pakken. Verder vindt u in de directe omgeving Dierenpark Burgers Zoo en het Arnhems Oorlogsmuseum.

Faciliteiten

Het sfeervolle hotel beschikt over vele faciliteiten die garant staan voor een fantastisch verblijf. Zo kunt u heerlijk dineren op het terras, een drankje doen in de Engelse pub, lekker actief zijn in het zwembad, op het voetbalveld of op de tennisbaan of heerlijk ontspannen in de sauna, de fitness of onder de zonnebank.

Hotelkamers

Het hotel beschikt over 82 sfeervolle tweepersoonskamers en 38 comfortabele suites met bad, douche en toilet. Alle kamers zijn voorzien van televisie, telefoon en bureau.