Helemaal los in het klimbos - Familieweekend in de Achterhoek

Dit actieve familieweekend in de Achterhoek is inclusief:

    • 1 overnachting in een familie kamer (2 aparte slaapkamers, 1 badkamer)
    • Live cooking ontbijt in onze kookstudio
    • Entree tickets voor klimbos Achterhoek te Ruurlo
    • Gratis wifi
    • Gratis parkeren

    Prijs: € 225,- per kamer (op basis van 2 volwassenen en 2 kinderen)

    Dit actieve familieweekend in de Achterhoek is te boeken tot 31 december 2017 met uitzondering van de feestdagen.

    De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Actief familieweekend in de Achterhoek

Neem je familie mee en check snel in bij ons. Klimbos Achterhoek in Ruurlo is wat je noemt een echte ontdekking. Hier vind je maar liefst 6 verschillende klimavonturen en circa 100 verschillende overgangen. Oplopend in moeilijkheidsgraad en hoogtes van 3 tot niet minder dan 12 meter. Achter elke boom schuilt hier een nieuwe verrassing. Maar daar laat jij je natuurlijk niet door afschrikken. Want je weet: de overwinning op jezelf zal zoet zijn! Klimbos Achterhoek is voorzien van een continu zekersysteem. Dus veiligheid gewaarborgd!

Het hotel

Laat u verrassen door het schitterende monumentale en karakteristieke gebouw, het eigentijdse interieur, het professionele personeel maar vooral de relaxte sfeer. Het hotel ligt in een prachtig park op 5 minuten loopafstand van het centrum van Doetinchem. Het hotel is geen slaapplaats maar een beleving!

De kamers

Alle 42 hotelkamers hebben een eigen stijl en inrichting waarin de sfeer van het historisch gebouw is gecombineerd met eigentijds design. Zo staat in onze Landleven kamer een Skoonbed, is er een digitaal verlichtingssysteem en moderne audio- en tv apparatuur. De stijlvolle shutters zorgen bovendien voor een unieke lichtinval.

Familie kamer
Gezellig samen, maar met de privacy van een eigen slaapkamer. Onze familiekamers hebben een eigen stijl en inrichting waarin de sfeer van het historisch gebouw is gecombineerd met eigentijds design. Opvallend is het gebruik van warme kleuren en stoffen en de speciale aandacht voor kunst. Het digitale verlichtingssysteem, de XL Auping bedden en de Amerikaanse shutters completeren een stijlvolle kamer.

Onze partner

Algemeen

Kamers

Alle 42 hotelkamers hebben een eigen stijl en inrichting waarin de sfeer van het historisch gebouw is gecombineerd met eigentijds design. Zo staat in onze Landleven kamer een Skoonbed, is er een digitaal verlichtingssysteem en moderne audio – en tv apparatuur. De stijlvolle shutters zorgen bovendien voor een unieke lichtinval.

Waterpretkamer
Kies je voor deze kamer dan ontkom je niet aan een goeie baddersessie! De grote badkamer is namelijk het middelpunt van de waterpretkamer. Of je nu kiest voor een infrarood sauna, een jacuzzi of een stoomdouche; het wellnessgevoel is hier ongekend!

Romantische kamer
Een must voor romantici! Blikvanger in de kamer is de prachtige badkuip, uiteraard voorzien van heerlijk geurende producten. Verder hangt er verleidelijke kunst en beschikken een aantal kamers over een loft. Voor optimale romantiek bestel je een champagnepakket en/of een wellnesspakket bij de receptie!

Lifestyle kamer
Lifestyle kamers hebben een eigen stijl en inrichting waarin de sfeer van het historisch gebouw is gecombineerd met eigentijds design. Opvallend is het gebruik van warme kleuren en stoffen en de speciale aandacht voor kunst. Het digitale verlichtingssysteem, de XL Auping bedden en de Amerikaanse shutters completeren een stijlvolle kamer.

Restaurants

Ambachtelijk, creatief, toegankelijk en gastvrij. Dat is wat we beloven én zijn in onze restaurants. Laat je verrassen door onze wereldkeuken en onze aangename prijzen!

Restaurant ARTHURS is vernoemd naar chef Arthur Ross. Het restaurant heeft een warme uitstraling door het ‘hemelplafond’ met tientallen kleine lichtjes. Je neemt er plaats in een comfortabele rode fauteuil of op een zachte paarse bank. Bij ARTHURS kies je voor een viergangen seizoensmenu of een zesgangen verrassingsmenu.

BAR&BITES is het informele zusje van ARTHURS en een ontmoetingsplek bij uitstek. De uitnodigende bar, de gezellige haard en de comfortabele zitjes zorgen voor een relaxte uitstraling met een vleugje glamour. Je bestelt er pure, herkenbare gerechten voor zowel lunch als diner en kunt er tot in de late (of vroege) uurtjes borrelen.

Net als in ARTHURS kun je hier kiezen voor een vier gangen seizoensmenu, een zes gangen verrassingsmenu of à la carte je eigen menu samenstellen van de Bites Menu kaart.

Uitjesveiling.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

Ja zeker! Bij Uitjesveiling.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.