Kids for Free

Kids for Free
8.5
2 Beoordelingen

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2017 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.

Kids for Free
8.0
13 Beoordelingen

3 Daags Weekendje weg in Brabant met KIDS for FREE

In het gastvrije Brabant kunt u met het hele gezin genieten van een heerlijk weekendje weg. Het hotel beschikt over het grootste leisure center. Prachtige gelegen in het landelijke Mierlo tussen De Peel en de Strabrechtse Heide. En met de gezellige winkelsteden Eindhoven en Helmond op steenworp afstand, hoeft u zich hier geen moment te vervelen!

Kids for Free
8.1
9 Beoordelingen

Familie voordeelarrangement - Kinderen GRATIS!

Speciale aanbieding om er even tussen uit te gaan in het Zuid-Limburgse Valkenburg. Samen met de kids een weekendje cultuur en vermaak. Geen kids? Geen probleem want u kunt natuurlijk ook lekker met zijn tweetjes van dit arrangement genieten.

Kids for Free
8.0
1 Beoordeling

Familieuitje 3-daags Kids For Free Arrangement

Geniet van een 3-daags Familiearrangement en neem de kinderen gratis mee. Lekker met de hele familie genieten van een weekendje Drenthe. In het hotel is er van alles te doen voor de kinderen. Er is een overdekt zwembad, er is een kindercorner waar ze kunnen spelen en er is een springkussen waar ze lekker op kunnen ravotten.

Geen beoordelingen

Helemaal los in het klimbos - Familieweekend in de Achterhoek

Combineer jullie familieweekend in de Achterhoek met een bezoek aan het Klimbos in Ruurlo. Hier vind je maar liefst 6 verschillende klimavonturen en circa 100 verschillende overgangen. Oplopend in moeilijkheidsgraad en hoogtes van 3 tot niet minder dan 12 meter. Achter elke boom schuilt hier een nieuwe verrassing.