Kids for Free arrangement - 3 daags familie arrangement

Bij dit 3-daags Familiearrangement in Montferland is inbegrepen:

    • 2 Overnachtingen
    • 2x een uitgebreid ontbijtbuffet
    • Wandelroutes geschikt voor ouders en kinderen
    • Kinderen tot en met 11 jaar zijn gratis

    Prijs: € 145 p.p. op basis van 2 volwassenen en maximaal 2 kinderen tot en met 11 jaar.

    De prijs van dit 3-daags Familiearrangement in Montferland is geldig tot en met 31 december 2021 met uitzondering van de feestdagen.

Familie-arrangement - Kids for Free

Deze sfeervolle accommodatie is een perfect startpunt om de omgeving van het Montferland te ontdekken samen met de kinderen. U kunt gaan fietsen, wandelen, maar ook 1 van da attractie in de buurt bezoeken. Om het uitje nog leuker te maken verblijven de kinderen tot en met 11 jaar gratis bij ons.

Onze prachtige locatie ligt direct aan de bosrand en midden in de weilanden. U heeft een geweldig uitzicht op de Montferlandse heuvelrug.

De omgeving

Wij bieden u rust in een landelijke sfeer. U kunt heerlijk buiten zitten in de prachtige tuin en u geniet van de schitterende vergezichten. 's Avonds is het goed vertoeven rond de vuurkorven, lekker met een glaasje wijn.
De omgeving is een waar eldorado voor fietsers. Daarnaast zijn er in de nabije omgeving ook nog andere mogelijkheden zoals kanovaren, zwemmen, een huifkartocht maken, musea bezoeken, golfen of winkelen. En dit is nog maar een kleine greep uit de vele mogelijkheden.

De Kamers - Overnachten in het Montferland

Wij beschikken over 5 sfeervolle kamers die allemaal onlangs gerenoveerd zijn. We hebben een klassieke, Zweedse sfeer gecreëerd waar iedereen zich thuis kan voelen. Daarnaast hebben we een heerlijke woonkamer waar u met het gezelschap gebruik van kunt maken, net als van de tuin!

Onze partner

Algemeen

Deze sfeervolle, romantische en gezellige bed and breakfast ligt in het heuvelachtige Montferland en naast de kamers kan het ook worden ingezet als groepsaccommodatie. U heeft vanuit het riante huis een prachtig uitzicht over de uitgestrekte weilanden en de bosrand van het heuvelachtige Bergherbos. U vindt hier de luxe van een hotel maar ook het persoonlijke en knusse van een B&B.

De kamers

Wij beschikken over 5 sfeervolle kamers die allemaal onlangs gerenoveerd zijn. We hebben een klassieke, zweedse sfeer gecreëerd waar iedereen zich thuis kan voelen. Daarnaast hebben we een heerlijke woonkamer waar u met het gezelschap gebruik van kunt maken, net als van de tuin!

Omgeving

De B&B is een prachtige plek voor een nachtje of weekendje weg of als heerlijke vakantiebestemming. De prachtige heuvelachtige bossen van het Montferland en bergerbos, de vele weggetjes, paden en wegen bieden uren wandel- en fietsplezier.

Het landschap is afwisselend heuvelachtig en vlak. Rondom de bed and breakfast zijn rustige boerenweggetjes, onverharde paden en fietspaden langs de grotere wegen. Her en der vindt u bankjes waar u even kunt uitrusten of picknicken.

Het gastenverblijf beschikt over een ruime schuur waar u uw fiets kunt stallen mocht u die mee willen nemen. U kunt bij ons ook luxe fietsen huren en wij kunnen u ook voorzien van fiets- en wandelkaarten. Verder zijn er diverse horeca gelegenheden in de buurt waar u een stop kunt maken.

Voor natuurliefhebbers is Montferland een waar paradijs met zijn prachtige bossen, heidevelden, zandverstuivingen, beekjes, zandpaden en weilanden. Het Montferland heeft diverse uitkijkposten op de hoogste heuvels van de omgeving van waar u een prachtig uitzicht heeft over de wijde omgeving. Deze kunt u allemaal aandoen door ‘de toppenwandeling’ te doen.

Er zijn vele toeristische attracties in de buurt dus u vindt altijd iets van uw gading.

Voel u thuis in onze B&B

Wij hebben een mooie plek voor u gecreeerd om er even uit te zijn, maar toch het knusse gevoel van thuis te ervaren. Daarnaast is het een mooi startpunt voor diverse uitjes. Geen druk, maar juist rust! Echter bang voor verveling hoeft u bij ons niet te zijn.