Kids for free met Verblijf in familiekamer entree Speelpark en Maisdoolhof Voorthuizen

Bij dit KIDS FOR FREE arrangement op de Veluwe is inbegrepen:

    • 1 Overnachting in een familiekamer in ons hotel
    • 1x tafelgrillen
    • Entree speelpark & Maisdoolhof Voorthuizen
    • 1x Ontbijt

    Prijs: vanaf € 95.50 p.p. op basis van minimaal 2 betalende volwassen en maximaal 2 kinderenKinderen van 3 t/m 11 jaar verblijven gratis bij de ouders op de kame

    De prijs van dit KIDS for FREE arrangement op Veluwe is geldig tot 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

Kids for Free arrangement op de Veluwe

    Wij hebben nieuwe familiekamers! Komen jullie de kamers deze zomer testen? U verblijft en geniet van onze hotel service en u mag gebruik maken van alle faciliteiten op ons naast gelegen vakantiepark, wel zo leuk voor de kids. Om uw weekendje helemaal compleet te maken zit een dagje naar het speelpark in Voorthuizen inbegrepen.

    Speelpark & Maisdoolhof Voorthuizen is de plek voor een dagje uit! Kom klimmen en klauteren in de nieuwe 6 meter hoge klimtoren! Vlieg in één van de helikopters of maak een ritje met de trein! Zie je jezelf al racen op de traptrekker of de skelter, of pak je liever een autootje? Het kan allemaal! Wordt je van al dat spelen moe? Dan is het tijd om bij te komen in het welbekende maiszwembad!

    Aan de allerkleinste hebben we ook gedacht. Zij kunnen lekker spelen in het zand met water, op de traphondjes, in de draaimolen en nog veel meer!

    Als het regent kun je ook bij ons terecht; wij bieden ook overdekt spelen! Hier vind je onder andere een blokkenhoek, ballenbak en een groot klimtoestel om lekker in te ravotten!

    Naast al dat spelen is er misschien ook nog tijd om de speurtocht te maken door het Maisdoolhof. Hier vind je 7 makkelijke en 7 moeilijke vragen. Ben je écht verdwaald, klim dan even op de klimtoren middenin het Maisdoolhof, dan kun je zien hoe je bij de uitgang moet komen! (Mais is een natuurproduct, naar verwachting kan er vanaf eind juni gedwaald worden door het maisdoolhof)

Hotelkamers gebouwd in 2019

    Wilt u binnenkort graag een nachtje, weekendje, weekje of nog langer het ultieme vakantiegevoel beleven op een prachtige locatie met de Veluwe als achtertuin? Dan is ons hotel in Voorthuizen écht iets voor u. Geniet van de services van een hotel en profiteer tegelijkertijd van de voorzieningen van een vakantiepark. Voor een weekendje weg met zijn tweeën of een vakantie met het gezin is ons hotel in Voorthuizen ideaal; de hotelkamers bieden namelijk plaats aan 2 tot 4 personen. Tijdens uw hotelovernachting maakt u onbeperkt gebruik van de faciliteiten van het recreatiepark Neem een duik in ons binnen- of buitenzwembad, geniet van de zon op de ruime ligweide rondom het buitenzwembad, schuif aan bij Restaurant Proef! en laat u culinair verrassen of ontspan optimaal bij onze wellness voorzieningen. Ook aan de kinderen is gedacht; tijdens uw verblijf in ons hotel op de Veluwe vermaken de kinderen zich in de speeltuinen, op de sportvelden of bij het animatieteam.

Op een rijtje

Hotelservice:
Dagelijkse verschoning van handdoeken
Tussentijdse schoonmaak van de badkamer
Beddengoed verschoond om de drie dagen
Bij te boeken: ontbijt in Proef!

Faciliteiten vakantiepark:
Binnen- en buitenzwembad
Animatieprogramma
Sport- en speelvelden
Wellness mogelijkheden
Diverse horecagelegenheden

Onze partner

Overnachten in Voorthuizen

Wilt u binnenkort graag een nachtje, weekendje, weekje of nog langer het ultieme vakantiegevoel beleven op een prachtige locatie met de Veluwe als achtertuin? Dan is ons hotel in Voorthuizen, gelegen op een recreatiepark, écht iets voor u. Geniet van de services van een hotel en profiteer tegelijkertijd van de voorzieningen van een vakantiepark. Voor een weekendje weg met zijn tweeën of een vakantie met het gezin is ons hotel in Voorthuizen ideaal. Ook voor zakelijke doeleinden is dit hotel geschikt.

Hotelkamers

De hotelkamers beschikken over heerlijke bedden, een airco, minibar, Nespresso, waterkoker, badkamer met douche, wastafel en toilet en een deels afgesloten tuin mét luxe loungeset. Daarnaast heeft u vanuit alle hotelkamer een prachtig uitzicht op de koeien in de wei.

De 4-persoons hotelkamers zijn ideaal voor een vakantie met het gezin. Ze beschikken namelijk over een aparte kinderkamer. Ook kunt u kiezen voor de 4-persoons luxe hotelkamer, waarbij twee schakelbare 2-persoons hotelkamers worden gekoppeld tot één. Via een tussendeur is de andere hotelkamer te bereiken. Zo geniet u van extra ruimte tijdens een vakantie met zijn vieren, waaronder twee luxe badkamers.

De faciliteiten op het park

Tijdens uw hotelovernachting maakt u onbeperkt gebruik van de faciliteiten. Neem een duik in ons binnen- of buitenzwembad, geniet van de zon op de ruime ligweide rondom het buitenzwembad, schuif aan bij het restaurant en laat u culinair verrassen of ontspan optimaal bij onze wellness voorzieningen. Ook aan de kinderen is gedacht; tijdens uw verblijf in ons hotel op de Veluwe vermaken de kinderen zich in de speeltuinen, op de sportvelden of bij het animatieteam.

Extra Service

Naast een heerlijk verblijf in een van de luxe hotelkamers, verwennen wij u ook graag met wat extra service. Zo krijgt u elke dag nieuwe schone handdoeken, om de 3 dagen wordt het beddengoed verschoond en tussentijds zal u badkamers een poetsbeurt krijgen. Daarnaast zijn er diverse horecemogelijkheden en activiteiten die u bij uw verblijf er bij kunt boeken om uw vakantie nog completer te maken.