Kids for Free

Kids for Free
VANAF 119,-

KIDS for FREE familiearrangement - 2=1 SUPER aanbieding

Slapen in chalets aan de rand van de Veluwe, lekker eten, leuke dingen doen, samen ontbijten en de kinderen kunnen gratis mee! U geniet nu wel heel voordelig op de Veluwe met onze speciale 2=1 aanbieding. 2 nachten slapen waarvan 1 betalen.

Kids for Free
VANAF 127,50

Familie voordeelarrangement - Kinderen GRATIS!

Speciale familiehotel aanbieding om er even tussen uit te gaan in het Zuid-Limburgse Valkenburg. Samen met de kids een weekendje cultuur en vermaak. Geen kids? Geen probleem want u kunt natuurlijk ook lekker met zijn tweetjes van dit arrangement genieten.

Kids for Free
VANAF 159,-

3 Daags Weekendje weg in Brabant met KIDS for FREE

In het gastvrije Brabant kunt u met het hele gezin genieten van een heerlijk weekendje weg. Het hotel beschikt over het grootste leisure center. Prachtige gelegen in het landelijke Mierlo tussen De Peel en de Strabrechtse Heide. En met de gezellige winkelsteden Eindhoven en Helmond op steenworp afstand, hoeft u zich hier geen moment te vervelen!

Kids for Free
VANAF 71,50

SUPER nachtje weg op de Veluwe - KIDS for FREE

Familiehotel ? Even lekker er tussen uit met het gezin op de Veluwe. U verblijft in een luxe familie lodge. Overdag kunt u gebruik maken van diverse faciliteiten op ons park en 's avonds gaat u gezellig met het gezin bowlen!

Kids for Free
VANAF 181,-

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2019 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.

VANAF 49,50

Genieten met uw gezin in Essen - Kids For Free SUPER Aanbieding

Essen is de perfecte locatie voor uw gezinsuitje. Het hotel biedt gevarieerde mogelijkheden voor een onvergetelijk verblijf. Je kunt cultuur, ervaring en ontspanning perfect combineren. Of u nu van activiteiten houdt, van cultuur en geschiedenis houdt, het hotel is ontworpen om aan al uw wensen te voldoen. U kunt hier heerlijk genieten samen met uw gezin