Kids for Free

Geen beoordelingen

Genieten met uw gezin in Essen - Kids For Free SUPER Aanbieding

Essen is de perfecte locatie voor uw gezinsuitje. Het hotel biedt gevarieerde mogelijkheden voor een onvergetelijk verblijf. Je kunt cultuur, ervaring en ontspanning perfect combineren. Of u nu van activiteiten houdt, van cultuur en geschiedenis houdt, het hotel is ontworpen om aan al uw wensen te voldoen. U kunt hier heerlijk genieten samen met uw gezin.

8.5
2 Beoordelingen

3-daags Kids for Free arrangement op de Veluwe

Verblijf in een familiekamer of een suite met 2 volwassenen en 2 of 3 kids en geniet op de Veluwe in dit 4-sterren hotel midden in de natuur. Het hotel heeft een zwembad, binnen en buiten, vanuit het hotel wandelt of fietst u zo de natuur in dus kom ook lekker genieten op de Veluwe en geniet met het hele gezin!

Kids for Free
8.3
3 Beoordelingen

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2022 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.

Geen beoordelingen

Weekend weg met het gezin in Rotterdam

Ontdek Rotterdam met uw gezin en kom genieten in dit prachtige luxueuze hotel. Dit bekroonde boutiquehotel in Rotterdam is gevestigd in een rijksmonument uit 1879 aan de rivier, in het hart van Rotterdam. De kamers en suites van het charmante hotel bieden een prachtig uitzicht over de rivier, de bruggen en de skyline.