Kids for Free

Geen beoordelingen

Genieten met uw gezin in Essen - Kids For Free SUPER Aanbieding

Essen is de perfecte locatie voor uw gezinsuitje. Het hotel biedt gevarieerde mogelijkheden voor een onvergetelijk verblijf. Je kunt cultuur, ervaring en ontspanning perfect combineren. Of u nu van activiteiten houdt, van cultuur en geschiedenis houdt, het hotel is ontworpen om aan al uw wensen te voldoen. U kunt hier heerlijk genieten samen met uw gezin.

Kids for Free
8.3
14 Beoordelingen

Familie voordeelarrangement - Kinderen GRATIS!

Speciale familiehotel aanbieding om er even tussen uit te gaan in het Zuid-Limburgse Valkenburg. Samen met de kids een weekendje cultuur en vermaak. Geen kids? Geen probleem want u kunt natuurlijk ook lekker met zijn tweetjes van dit arrangement genieten.

Geen beoordelingen

Weekendje weg in een Familiehotel in Twente met verblijf op een ruime Familiekamer

De ruimte en mogelijkheden van een huisje in een bungalowpark en het comfort, de luxe en de verzorging van een hotel. Dit hotel beschikt over ruime familiekamers geschikt voor gezinnen, families of groepen. Deze kamers voor 4, 5 of 6 personen hebben een aparte woonkamer, 2 slaapkamers, een badkamer en een eigen terras. Het gebruik van het binnenzwembad is natuurlijk tijdens het verblijf inbegrepen.

Kids for Free
8.3
18 Beoordelingen

3 Daags Weekendje weg in Brabant met KIDS for FREE

In het gastvrije Brabant kunt u met het hele gezin genieten van een heerlijk weekendje weg. Het hotel beschikt over het grootste leisure center. Prachtige gelegen in het landelijke Mierlo tussen De Peel en de Strabrechtse Heide. En met de gezellige winkelsteden Eindhoven en Helmond op steenworp afstand, hoeft u zich hier geen moment te vervelen!

Kids for Free
8.5
2 Beoordelingen

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2019 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.