Kids for Free
Geen beoordelingen

Kids for free - Familiedag in Overijssel

Gezellig er op uit met de kinderen in een schitterende omgeving. Terwijl u geniet van de omgeving en de verzorging, vermaken de kinderen zich in de speeltuin of speelzolder. Alles op en rondom één locatie, vele verschillende activiteiten en faciliteiten. Dat allemaal, terwijl de kinderen gratis mee kunnen genieten.

8.3
3 Beoordelingen

4=2 Midweek aanbieding met 1x gratis e-scooter rijden op de Veluwe

Voordelig genieten op de Veluwe met nu in de zomer gratis e-scooter rijden (t.w.v. € 22,50 p.p.). Vanuit uw hotelkamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien. Zin in een voordelig uitje deze zomer? Boek dan snel!

Kids for Free
8.3
3 Beoordelingen

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2022 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.

Geen beoordelingen

3=2 SUPER Hotelaanbieding in hartje Den Bosch

Ontdek de prachtige stad Den Bosch met deze 3=2 hotelaanbieding en verblijf in een 4* hotel in hartje Den Bosch. Zo loopt u zo de stad in om te gaan winkelen, of om deze prachtige vestingstad te ontdekken. Deze stad heeft zoveel moois te bieden!

Geen beoordelingen

Genieten met uw gezin in Essen - Kids For Free SUPER Aanbieding

Essen is de perfecte locatie voor uw gezinsuitje. Het hotel biedt gevarieerde mogelijkheden voor een onvergetelijk verblijf. Je kunt cultuur, ervaring en ontspanning perfect combineren. Of u nu van activiteiten houdt, van cultuur en geschiedenis houdt, het hotel is ontworpen om aan al uw wensen te voldoen. U kunt hier heerlijk genieten samen met uw gezin.

8.5
2 Beoordelingen

3-daags Kids for Free arrangement op de Veluwe

Verblijf in een familiekamer of een suite met 2 volwassenen en 2 of 3 kids en geniet op de Veluwe in dit 4-sterren hotel midden in de natuur. Het hotel heeft een zwembad, binnen en buiten, vanuit het hotel wandelt of fietst u zo de natuur in dus kom ook lekker genieten op de Veluwe en geniet met het hele gezin!

Geen beoordelingen

Weekend weg met het gezin in Rotterdam

Ontdek Rotterdam met uw gezin en kom genieten in dit prachtige luxueuze hotel. Dit bekroonde boutiquehotel in Rotterdam is gevestigd in een rijksmonument uit 1879 aan de rivier, in het hart van Rotterdam. De kamers en suites van het charmante hotel bieden een prachtig uitzicht over de rivier, de bruggen en de skyline.

9.0
54 Beoordelingen

Slapen in hartje Den Bosch

Dit hotel is ideaal gelegen aan het sfeervolle middeleeuwse marktplein in hartje centrum van 's-Hertogenbosch. Het hotel heeft 4 sterren en omvat onder andere 125 hotelkamers waarvan 3 Suites, 3 Deluxe kamers en 5 Executive kamers.