Kids for Free
8.2
11 Beoordelingen

Familie voordeelarrangement - Kinderen GRATIS!

Speciale familiehotel aanbieding om er even tussen uit te gaan in het Zuid-Limburgse Valkenburg. Samen met de kids een weekendje cultuur en vermaak. Geen kids? Geen probleem want u kunt natuurlijk ook lekker met zijn tweetjes van dit arrangement genieten.

Kids for Free
8.3
18 Beoordelingen

3 Daags Weekendje weg in Brabant met KIDS for FREE

In het gastvrije Brabant kunt u met het hele gezin genieten van een heerlijk weekendje weg. Het hotel beschikt over het grootste leisure center. Prachtige gelegen in het landelijke Mierlo tussen De Peel en de Strabrechtse Heide. En met de gezellige winkelsteden Eindhoven en Helmond op steenworp afstand, hoeft u zich hier geen moment te vervelen!

Kids for Free
Geen beoordelingen

Kids for free - Familiedag in Overijssel

Heerlijk genieten van de mooie omgeving, terwijl de kinderen kunnen spelen en op z’n tijd kunnen meegenieten. Ervaar de oer-Overijsselse sport klootschieten op de weg en het water of maak kennis met onze boerenactiviteiten.

Kids for Free
8.7
3 Beoordelingen

Kids for free - Actieve Familiedag in Overijssel

Heerlijk genieten van de mooie omgeving in Giethoorn, terwijl de kinderen kunnen spelen op de speelzolder of in de speeltijd.Ontdek het pittoreske Giethoorn vanaf het water, onderneem het hilarische lopen op het water en geniet van heerlijke hamburgers.

9.0
2 Beoordelingen

Super aanbieding: 3=2 Familieweekend in Giethoorn

Op zoek naar een leuke locatie voor de hele familie? Deze locatie in Giethoorn is perfect voor iedereen! Lekker genieten met de hele familie in een vakantiehuis in Giethoorn en genieten van verschillende activiteiten die geschikt zijn voor jong en oud. Boek nu en profiteer van de 3=2 aanbieding.

8.3
3 Beoordelingen

4=2 Midweek aanbieding met 1x gratis e-scooter rijden op de Veluwe

Voordelig genieten op de Veluwe met nu in de zomer gratis e-scooter rijden (t.w.v. € 22,50 p.p.). Vanuit uw hotelkamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien. Zin in een voordelig uitje deze zomer? Boek dan snel!

€384,- €199,75 -48%
Kids for Free
8.5
2 Beoordelingen

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2019 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.