Kids for Free
8.4
27 Beoordelingen

3 Daags Weekendje weg in Brabant met KIDS for FREE

In het gastvrije Brabant kunt u met het hele gezin genieten van een heerlijk weekendje weg. Het hotel beschikt over het grootste leisure center. Prachtige gelegen in het landelijke Mierlo tussen De Peel en de Strabrechtse Heide. En met de gezellige winkelsteden Eindhoven en Helmond op steenworp afstand, hoeft u zich hier geen moment te vervelen!

Kids for Free
Geen beoordelingen

Kids for free - Familiedag in Overijssel

Gezellig er op uit met de kinderen in een schitterende omgeving. Terwijl u geniet van de omgeving en de verzorging, vermaken de kinderen zich in de speeltuin of speelzolder. Alles op en rondom één locatie, vele verschillende activiteiten en faciliteiten. Dat allemaal, terwijl de kinderen gratis mee kunnen genieten.

Kids for Free
8.5
8 Beoordelingen

Kids for free - Actieve Familiedag in Overijssel

Heerlijk genieten van de mooie omgeving in Giethoorn, terwijl de kinderen kunnen spelen op de speelzolder of in de speeltuin. Ontdek het pittoreske Giethoorn vanaf het water, onderneem het hilarische lopen op het water en geniet van heerlijke hamburgers.

8.3
3 Beoordelingen

4=2 Midweek aanbieding met 1x gratis e-scooter rijden op de Veluwe

Voordelig genieten op de Veluwe met nu in de zomer gratis e-scooter rijden (t.w.v. € 22,50 p.p.). Vanuit uw hotelkamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien. Zin in een voordelig uitje deze zomer? Boek dan snel!

Kids for Free
8.3
3 Beoordelingen

Op safari op de Veluwe - Kids for Free arrangement

Wilt u in 2021 eens iets anders dan met de kids in een standaard hotel verblijven? Boek dan eens een weekendje in een safaritent op de Veluwe! En we maken het nog leuker voor u want de KIDS mogen gratis mee! Wacht niet te lang want de safaritenten zijn zeer geliefd dus boek en kom genieten van een super leuk weekendje vol met leuke activiteiten.

Geen beoordelingen

3=2 SUPER Hotelaanbieding in hartje Den Bosch

Ontdek de prachtige stad Den Bosch met deze 3=2 hotelaanbieding en verblijf in een 4* hotel in hartje Den Bosch. Zo loopt u zo de stad in om te gaan winkelen, of om deze prachtige vestingstad te ontdekken. Deze stad heeft zoveel moois te bieden!

Geen beoordelingen

Genieten met uw gezin in Essen - Kids For Free SUPER Aanbieding

Essen is de perfecte locatie voor uw gezinsuitje. Het hotel biedt gevarieerde mogelijkheden voor een onvergetelijk verblijf. Je kunt cultuur, ervaring en ontspanning perfect combineren. Of u nu van activiteiten houdt, van cultuur en geschiedenis houdt, het hotel is ontworpen om aan al uw wensen te voldoen. U kunt hier heerlijk genieten samen met uw gezin.